Mal Alımı için ihale ilanı

Endüstri 4.0 Üretim Süreçlerine Uygun Nitelikli İstihdam Yetiştirmek için bir mal alımı ihalesini sonuçlandırmayı planlamaktadır.

 

Lot-1: 3.3.20 Robot Kol (1 Adet)

 

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası Özel Kocaeli Ticaret Odası Arslanbey OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Arslanbey OSB Mah. 1. Cadde No: 2 Kartepe / Kocaeli adresinden veya https://kototeknikkoleji.org/ . www.koto.org.tr veya www.marka.org.tr internet adreslerinden temin edilebilir.

 

Teklifler Özel Kocaeli Ticaret Odası Arslanbey OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Arslanbey OSB Mah. 1. Cadde No: 2 Kartepe / Kocaeli adresine elden veya kargo yoluyla teslim edilebilir.

 

Teklif teslimi için son tarih ve saati: 24.07.2020 saat: 15.00

 

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; https://kototeknikkoleji.org/ , www.koto.org.tr ve www.marka.org.tr adresinde yayınlanacaktır.

 

Teklifler, <24/07/2020> tarihinde, saat <15 : 00..>’da ve Özel Kocaeli Ticaret Odası Arslanbey OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Arslanbey OSB Mah. 1. Cadde No: 2 Kartepe / Kocaeli adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.

 

İHALE  DOSYASINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

İLAN FORMATINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir