Okulumuz Hakkında


YÖNETİM KURULU

Necmi BULUT                                              Yönetim Kurulu Başkanı

Hüseyin GEZER                                             Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Volkan YILMAZ                                              Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Mikail KAYACI                                                Yönetim Kurulu Üyesi / Sayman Üye

Abdurrahman ÇUHADAR                          Yönetim Kurulu Üyesi

Murat BARIŞ                                                     Yönetim Kurulu Üyesi

Ömer EFE                                                            Yönetim Kurulu Üyesi

Mehmet Akif ŞEN                                            Yönetim Kurulu Üyesi

Adnan TURAN                                                  Yönetim Kurulu Üyesi

Yusuf Ziya ULUDÜZ                                      Yönetim Kurulu ÜyeSİ

Yusuf ERENKAYA                                           Yönetim Kurulu Üyesi

 

İDARİ KADRO

Özcan BEDEL                                                       Okul Müdürü

Vildan KAYACI                                                           Rehber Öğretmen

Ekin KAYA                                                                   Türk Dili Edebiyatı

Çiğdem DEMİRKOL                                                  Türk Dili Edebiyatı

Burcu BURDURLU                                                    Türk Dili Edebiyatı

Halenur GÖKÇELİ                                                     Matematik

Zerrin AYDOĞAN                                                       Matematik

MUAZZEZ ÇETİNTÜRK KURŞUN                        Matematik

ELİF ERKAN ŞAFAK                                                Matematik

Zeynep GÜLER DOĞU                                             Fizik

Arzu ÖZCAN                                                                Fizik

Berna DENİZ                                                              Kimya

Canan ÖZTÜK                                                            Kimya

Bahar ÖZÇELİK                                                        Biyoloji

Nida BALAMİR                                                         İngilizce

Özden TAŞKIN                                                          İngilizce

Esra AKGÜN                                                              İngilizce

Canan GÖYDAĞ ERTUĞ                                        Tarih

İbrahim ŞEN                                                            Coğrafya

Hanife Elif AYTEKİN                                             Felsefe

Recep KARAASLAN                                               Beden Eğitimi

İlayda AVCI                                                             Müzik

Arzu AKKAYA                                                         Müzik

Şeyma AZAK                                                           Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi

Ömer Buğra DEMİRÖZ                                        Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri

Sefa DOĞANLI                                                       Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri

Mustafa ARSLAN                                                   Makine Teknolojileri

Özkan GÜNEL                                                        Makine Teknolojileri

Sema TAMAY                                                         Muhasebe

Elif Öznur   AYANOĞLU                                     Halklailişkiler

Cumhur ÇELİK                                                      Sekreter

Bekir ŞAHİN                                                          Teknisyen