Mal Alımı için ihale ilanı

Özel Kocaeli Ticaret Odası Arslanbey OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, T.C. Doğu Marmara Kalkınma Ajansı İmalat Sanayiine Yönelik Mesleki Eğitimin Geliştirilmesi Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Arslanbey OSB Mah. 1. Cadde No: 2 Kartepe / Kocaeli’de Endüstri 4.0 Üretim Süreçlerine Uygun Nitelikli İstihdam Yetiştirmek için bir mal alımı ihalesini sonuçlandırmayı planlamaktadır.

Lot-1: 3.2.1 Work Station PC (25 Adet)

Lot-2: 3.3.20 Robot Kol (1 Adet)

Lot-3: 3.3.32 CNC Eğitim Merkezi(CNC Torna ve Freze) Eğitim Seti,(Profesyonel Versiyon 5.18) Yazılım; Bir Lisans 25 kullanıcı içerir, CNC Torna Eğitim Simülatörü 1 set. CNC Freze Eğitim Simülatörü (1 Set).

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası Özel Kocaeli Ticaret Odası Arslanbey OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Arslanbey OSB Mah. 1. Cadde No: 2 Kartepe / Kocaeli adresinden veya http://kototeknikkoleji.org/ veya www.marka.org.tr internet adreslerinden temin edilebilir.

Teklifler Özel Kocaeli Ticaret Odası Arslanbey OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Arslanbey OSB Mah. 1. Cadde No: 2 Kartepe / Kocaeli adresine elden veya kargo yoluyla teslim edilebilir.

Teklif teslimi için son tarih ve saati: 07.05.2019 saat: 14.00

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; http://kototeknikkoleji.org/ ve www.marka.org.tr adresinde yayınlanacaktır.

Teklifler, <07/05/2019> tarihinde, saat <14 : 00..>’da ve Özel Kocaeli Ticaret Odası Arslanbey OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Arslanbey OSB Mah. 1. Cadde No: 2 Kartepe / Kocaeli adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.

singlepost-ic By admin Category: Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir